Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту

Компакт-Солитер

Автор: andrii от 30-01-2014, 11:58, переглядів: 2041

0

Компакт-Солитер

Обработка с подходящей интенсивностью

Компакт-Солитер

Категорія: LEMKEN » LEMKEN Сівалки

 

Пневматичний посівний комплекс LEMKEN JANTAR

Автор: soft от 10-06-2013, 15:34, переглядів: 2140

0

Цей комплекс може використовуватися як після оранки так і при консервуючій технології посіву. Особливо на полях з органічними залишками на поверхні грунту, високопродуктивний комплекс JANTAR показує свою силу.

Категорія: LEMKEN » LEMKEN Сівалки

 

Пневматична сівалка LEMKEN SOLITAIR

Автор: soft от 10-06-2013, 15:31, переглядів: 2379

0

Конструкція подвійних дискових сошників сівалки SOLITAIR не має аналога у світі. Оригінальність конструкторського рішення полягає в регулюванні сошників за допомогою конвергуючої системи (куліси), що дозволяє через тягову лінію сошників встановлювати і витримувати точну робочу глибину навіть при найвищій швидкості і мінливих ґрунтових умовах. Подвійні дискові сошники мають ефект самоочищення, що дозволяє робити посів ранніх культур, таких як: горох, яровий ячмінь і т.п.

Категорія: LEMKEN » LEMKEN Сівалки

 

Механічна сівалка LEMKEN SAPHIR

Автор: soft от 10-06-2013, 14:40, переглядів: 1988

0

Сільськогосподарські підприємства середнього розміру потребують надійної та високопродуктивної посівної техніки, яка могла б витримувати високі робочі та часові навантаження. Тут механічна сівалка SAPHIR фірми LEMKEN задає масштаб. Великий об’єм насіннєвого бункеру та точна глибина внесення насіння гарантують високу продуктивність та рівномірність сходів.

Категорія: LEMKEN » LEMKEN Сівалки