» » Світовий рекорд з внесення органічних добрив

 
 
 

Світовий рекорд з внесення органічних добрив

Автор: andrii от 25-11-2014, 09:55, переглядів: 2557

0

Світовий рекорд з внесення органічних добрив

[Світовий рекорд з внесення органічних добрив

 

31 липня - 1 серпня 2014 року компанія "Brochard Constructeur" разом зі свої українським партнером, ТОВ "Альфаагро", встановила світовий рекорд з внесення органічних добрив, використавши для цього найпотужніший трактор серії Т9 від компанії "New Holland Agriculture".

 

Представництво компанії "New Holland Agriculture" в Україні та Молдові у партнерстві з ТОВ «Альфаагро», яке є офіційним дилером компанії "Brochard Constructeur", встановили новий світовий рекорд з внесення органічних добрив: 31 липня - 1 серпня 2014 року було внесено 4217 тонн гною на площі 221,80 га за 24 години. Потужний трактор New Holland T9.615 разом з розкидачем Brochard повністю виконали поставлене завдання. "Звичайно, для встановлення світових рекордів нам потрібна потужна техніка. Але, крім цього, потрібні і досвідчені спеціалісти. Ми отримали позитивний досвід продуктивної співпраці багатьох професіоналів різного профілю. І за це досягнення я хочу подякувати всім, хто був залучений у проведення заходу, як від компанії "New Holland", так і від наших партнерів!" - каже Антуан Ребіяр, комерційний директор представництва компанії "New Holland Agriculture" в Україні, Молдові та країнах Балтії.

 

Компанія "Brochard Constructeur" надала найбільший у світі розкидач органічних добрив місткістю 50 тонн, який для встановлення світового рекорду завантажувався 65 тоннами гною. Машина була модифікована спеціально для цього заходу і оформлена у фірмовому стилі New Holland. Ален Бельйон, голова правління компанії "Brochard Constructeur SAS", прокоментував цю подію так: "Я дуже пишаюсь нашим світовим рекордом. Я займаюсь розвитком бізнесу компанії "Brochard Constructeur" останні десять років, протягом яких я завжди намагався сприяти розробці все потужнішої й потужнішої техніки для професіоналів сільськогосподарської галузі. Компанія "New Holland Agriculture" зі своїм трактором T9.615 працювала точно в цьому ж напрямку. Я хочу подякувати їм за їхню безперервну підтримку!"

 

Також у полі використовувалась інше сільськогосподарське обладнання: телескопічний навантажувач New Holland LM 732 з ковшем місткістю 2, 5 м3 та колісний навантажувач W190 з ковшем місткістю 3, 2 м3. Жерар де ля Саль, голова правління компанії "GROUPE ALFAGRO SARL", дилера компанії "Brochard" у країнах СНД, зазначив так: "Під час встановлення цього світового рекорду компанії "New Holland Agriculture" і "Brochard Constructeur" продемонстрували, що спектр їхньої продукції включає обладнання, яке найкращим чином підходить для країн СНД, здатне забезпечити місцевих аграріїв саме тим, що їм потрібне: потужністю та надійністю».

 

Рекорд було встановлено на 300 гектарах сільськогосподарських угідь "Індустріальної молочної компанії" ("ІМК") в с. Великий Зліїв Чернігівської області. Компанія "IMК" є одним з постійних клієнтів компанії "New Holland" в Україні, яка має великий парк техніки цього бренду: 21 зернозбиральний комбайн CR9080, 10 тракторів T8.390 та три трактори T9.615. Алекс Ліссітса, генеральний директор компанії "IMК" прокоментував це партнерство з представництвом компанії "New Holland Agriculture" в Україні та Молдові таким чином: "До того, як розпочати бізнес з новою компанією-партнером, ми вивчаємо її історію та походження. Як лояльний клієнт компанії "New Holland", я хочу підкреслити, що як підхід цієї компанії до бізнесу, так і її команда та техніка, є результатом довгої історії, що є дуже важливим фактором для нас. Встановлення світового рекорду - це історичний момент, і ми надзвичайно пишаємося тим, що разом із компанією "New Holland" стали його частиною!"

 

Підготування до проведення заходу тривало цілий тиждень. До складу команди увійшло біля 30 чоловік: 17 від New Holland і 9 дев'ять від Alfagro. Серед них були представники відділів продажу, маркетингу, систем точного землеробства PLM та сервісного обслуговування. Два французькі водії працювали за кермом трактора T9, змінюючи один одного кожні 6 годин. Бастьєн Рой: "Я вводив розкидачі компанії "Brochard Constructeur" в експлуатацію в багатьох країнах світу: Єгипті, Україні, Естонії, Казахстані, Кувейті та ін. Це нове досягнення ще раз підтверджує технологічне лідерство компанії "Brochard Constructeur". А яким задоволенням для мене було керування цим розкидачем сидячи за кермом новітнього трактора New Holland T9.615!"

 

Арбітр від компанії "GUINNESS WORLD RECORDS", Єва Норроу з Великобританії, офіційно зафіксувала встановлений рекорд: 4217 тонн гною, внесених на площі 221,8 га за 24 години. Вона була вражена отриманим досвідом: "Для мене ця подія була захоплюючою. Особливо мене вразили дві речі: перша - технологічна сторона, оскільки я ще ніколи не бачила сільськогосподарських машин такого технічного рівня; друга - згуртованість команди. Французько-українська команда працювала просто без втоми та, навіть коли її члени не могли розмовляти однією мовою, взаємодіяла без будь-яких зусиль."

# # #

 

В основі доброї репутації компанії New Holland Agriculture лежить успіх наших клієнтів: сільськогосподарських підприємств, що спеціалізуються на рослинництві та тваринництві, компаній-підрядників, виноградарів та комунальних господарств. Вони можуть цілковито покластися на щонайширший спектр інноваційної продукції та послуг, які ми їм пропонуємо: повну лінійку обладнання, від тракторів до машин для збирання врожаю та навантажувально-розвантажувальних і транспортних робіт, а також спеціалізовану фінансову підтримку від провідного спеціаліста в сільському господарстві. Висококваліфіковані спеціалісти міжнародної дилерської мережі компанії New Holland та кожен її співробітник прикладають всіх своїх зусиль, щоб кожен наш клієнт отримав бездоганний досвід співпраці з нами. Для отримання більш детальної інформації про діяльність компанії New Holland в Україні www.newholland.com/ua

 

 
Фото:
Світовий рекорд з внесення органічних добрив

Світовий рекорд з внесення органічних добрив

Світовий рекорд з внесення органічних добрив

Світовий рекорд з внесення органічних добрив

Світовий рекорд з внесення органічних добрив

Світовий рекорд з внесення органічних добрив

Світовий рекорд з внесення органічних добрив

Світовий рекорд з внесення органічних добрив

Світовий рекорд з внесення органічних добрив

Світовий рекорд з внесення органічних добрив
 
Відео:

Категорія: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.