» » Компанія New Holland Agriculture запустила українську версію сайту

 
 
 

Компанія New Holland Agriculture запустила українську версію сайту

Автор: andrii от 25-11-2014, 10:21, переглядів: 10327

0

Компанія New Holland Agriculture запустила українську версію сайту

Компанія New Holland Agriculture запустила українську версію сайту

 

Спілкування з New Holland Agriculture в Україні стає простішим на сторінках українського сайту компанії.

 

Міжнародна компанія New Holland Agriculture відкрила офіційну українську версію веб-сайту www.newholland.com/ua, що значно полегшить спілкування з потенційними і вже існуючими клієнтами та партнерами компанії. 

Українська версія веб-сайту створена в єдиній міжнародній стилістиці New Holland Agriculture. Розділи сайту містять інформацію про компанію, продукцію, сучасні сільськогосподарські технології та фінансові програми. Також на веб-сайті представлений розділ з інформацією про дилерську мережу компанії New Holland Agriculture в Україні, що дозволить відвідувачам сайту легко зв'язатися з дилером в будь-якому зручному для них регіоні України. Окремий розділ сайту присвячено додаткам, фірмовим шпалерам і скрін сейверам New Holland. Зв'язатися з представниками компанії або ж залишити свій коментар на сайті можна через зручну форму зворотного зв'язку.

 Інформацію на сторінках сайту подано доступно та зручно, вона підкріплена наочними візуальними рішеннями. Сайт дає можливість детально вивчити діяльність компанії в Україні і скласти уявлення про New Holland Agriculture як про надійного та інноваційного партнера в галузі.

 # # #

 В основі доброї репутації компанії New Holland Agriculture лежить успіх наших клієнтів: сільськогосподарських підприємств, що спеціалізуються на рослинництві та тваринництві, компаній-підрядників, виноградарів та комунальних господарств. Вони можуть цілковито покластися на щонайширший спектр інноваційної продукції та послуг, які ми їм пропонуємо: повну лінійку обладнання, від тракторів до машин для збирання врожаю та навантажувально-розвантажувальних і транспортних робіт, а також спеціалізовану фінансову підтримку від провідного спеціаліста в сільському господарстві. Висококваліфіковані спеціалісти міжнародної дилерської мережі компанії New Holland та кожен її співробітник прикладають всіх своїх зусиль, щоб кожен наш клієнт отримав бездоганний досвід співпраці з нами. Для отримання більш детальної інформації про діяльність компанії New Holland в Україні www.newholland.com/ua

 

http://it.youtube.com/user/NewHollandAG

www.flickr.com/photos/newholland

http://www.facebook.com/NewHollandAgriculture

http://twitter.com/NewHollandAG

https://plus.google.com/117086178528241801087/post

 

Категорія: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.