» » Компанія New Holland Agriculture представляє на українському ринку новий трактор T8.410!

 
 
 

Компанія New Holland Agriculture представляє на українському ринку новий трактор T8.410!

Автор: andrii от 27-01-2015, 11:52, переглядів: 3149

0

Компанія New Holland Agriculture представляє на українському ринку новий трактор T8.410!

 

T8.410 має нові, більш високі рівні потужності та низку інших змін у конструкції, які роблять трактор ще продуктивнішим у роботі та зручним у керуванні.

 

Компанія New Holland Agriculture представляє на українському ринку новий трактор T8.410!

 

Дух New Holland помітний у кожній деталі трактора T8.410, а це значить, що ви зможете скористатися всіма унікальними, інноваційними функціями, які підвищать продуктивність вашого бізнесу. Потужність, паливна економічність, стійкість та маневреність - все це вдало сконцентровано в цьому унікальному у своєму роді тракторі.

T8.410 - найкращий вибір як для малих господарств, так і для великих агрохолдингів. Він дозволяє підвищити ефективність та продуктивність роботи в будь-яких полях, навіть у найскладніших умовах. Революційна конструкція передньої частини трактора забезпечує просто неперевершений кут повороту передніх коліс - 55 °. Найдовша колісна база серед машин цього класу забезпечує трактору Т8.410 небачену стійкість і вражаючі тягові характеристики. Під час виконання своїх робіт ви можете повністю покластися на новий трактор, адже він може вирішити щонайскладніші завдання, демонструючи при цьому максимальну ефективність, економічність та надійність.

 

 

# # #

 

В основі доброї репутації компанії New Holland Agriculture лежить успіх наших клієнтів: сільськогосподарських підприємств, що спеціалізуються на рослинництві та тваринництві, компаній-підрядників, виноградарів та комунальних господарств. Вони можуть цілковито покластися на щонайширший спектр інноваційної продукції та послуг, які ми їм пропонуємо: повну лінійку обладнання, від тракторів до машин для збирання врожаю та навантажувально-розвантажувальних і транспортних робіт, а також спеціалізовану фінансову підтримку від провідного спеціаліста в сільському господарстві. Висококваліфіковані спеціалісти міжнародної дилерської мережі компанії New Holland та кожен її співробітник прикладають всіх своїх зусиль, щоб кожен наш клієнт отримав бездоганний досвід співпраці з нами. Для отримання більш детальної інформації про діяльність компанії New Holland в Україні www.newholland.com/ua

New Holland Agriculture є торговельною маркою компанії CNH Industrial N.V. (NYSE: CNHI /MI: CNHI) - загальновизнаного світового лідера у сегменті основних засобів виробництва, яка виробляє широкий спектр техніки, представленої на всіх світових ринках. Подробиці про компанію CNH Industrial можна знайти на веб-сайті www.cnhindustrial.com

Компанія New Holland Agriculture представляє на українському ринку новий трактор T8.410!

 

Категорія: Новини

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.