» » » Rauch Розкидачі мінеральних добрив MDS

 
 
 

Rauch Розкидачі мінеральних добрив MDS

Автор: soft от 13-06-2013, 17:39, переглядів: 2305

0

Rauch Розкидачі мінеральних добрив MDS

 

 

Високопродуктивні розкидачі мінеральних добрив MDS від німецької фірми Rauch призначені для рівномірного внесення мін. добрив на ширину до 24 м.

 

Дані машини є надзвичайно надійними в роботі завдяки простоті конструкції і використанню високоякісних матеріалів (основні робочі органи виготовлені з хромонікелевої сталі). Одноворонковий бункер MDS ідеальний для застосування на похилій або нерівній поверхні.

 

MDS показує свої переваги в щоденному застосуванні: Розкидають диски MDS: з одного парою дисків проводиться основне внесення, підживлення, внесення добрив на кордоні та по краю поля; одноворонковая система бункера; висока гнучкість у використанні.

 

MDS у серійному виконанні має два циліндри для дистанційного управління. Завдяки цьому Ви можете варіювати дозуючими шиберами праворуч та ліворуч.

 

Встановлення норми внесення проводиться безступінчасто, починаючи з 3 кг/га, за спеціальною шкалою. Простота та надійність механізму забезпечить точне настроювання та дозволить Вам з економити кошти на добрива.

 

Установлення дози внесення добрив може бути різним для правого та лівого боків. Завдяки безінструментальній зміні довжини та положення лопатки розсіювального диску, забезпечується швидке та точне настроювання як на різні види добрив та найрізноманітніші матеріали, так і на необхідну робочу ширину внесення.

 

Захисне покриття дисків із хромованої сталі V2А запобігає пошкодженню деталей агрегату швидко летючими гранулами добрив.

 

Суттєвим фактором високої рентабельності є виготовлення всіх важливих деталей з нержавіючої сталі та пластику. Днище бункера, дозуючі шибери, розсіювальні диски, лопатки та кутові шарніри, які виготовлені зі сталі V2А – це запорука тривалого та безремонтного строку служби машини.

 

Серцем всієї системи є стабільний, міцний та надійний привід, який не потребує обслуговування.

 

 

 

Технічна характеристика

Одиниці виміру

MDS 55 M

MDS 935 M

Робоча ширина

м

10…24

Розміри бункера

см

108×108

190×120

Висота заповнення

см

90

101

Комп’ютер

×

 -

Регулювання норми розкидання

×

гідравлічне

Місткість

л

500

900

Макс. Допустиме завантаження

кг

800

1800

Маса

кг

190

230

Необхідна потужність трактора

kW/к.с.

38/50

Можлива доукомплектація: -
  • Надставки M 420
  • Надставки М 620
  • Пристрій для рядкового внесення добрив (2 рядки)
  • Пристрій для рядкового внесення добрив (7 рядків)
  • Захисний полог

 

Категорія: RAUCH » RAUCH Внесення добрив

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.